Adwokat Wojciech Podgórski

Kim jestem?

Od początku mojej drogi zawodowej jestem związany z miastem Wrocław – ukończyłem prawo na Uniwersytecie Wrocławskim, a od kilkunastu lat pracuję tutaj jako adwokat, świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi prawne. Moimi klientami są zarówno osoby fizyczne, jak i firmy oraz instytucje, a także spółki prawa handlowego. Specjalizuję się w takich dziedzinach prawa jak rodzinne (szczególnie rozwody) i karne (przede wszystkim przestępstwa narkotykowe, ale także inne sprawy karne). Posiadaną w tym zakresie wiedzą i doświadczeniem dzielę się także na blogu, gdzie w przystępny sposób opisuję rozmaite zagadnienia prawne.

Jak zaczynałem?

W 2013 r. założyłem własną Kancelarię Adwokacką Wojciech Podgórski, której siedzibą jest Wrocław (ul Purkyniego 1, lokal nr 215), ale jako adwokat wykonuję swoje usługi na terenie całego kraju. Współpracuję również z innymi kancelariami, m.in. komorniczymi i notarialnymi, z Polski oraz zagranicy. Zapraszam do kontaktu i współpracy przede wszystkim w obszarze mojej specjalizacji (sprawy karne, sprawy o rozwód, sprawy odszkodowawcze).

Jak pracuję?

W swojej pracy kładę nacisk na zapewnienie każdemu klientowi pełnej informacji faktycznej i prawnej na temat jego sprawy, systematyczne informowanie go o stanie sprawy, dyskrecję, profesjonalizm i zaangażowanie. Kierunek działania zawsze ustalam wspólnie z klientem po wnikliwej analizie jego stanu prawnego i oczekiwań. Najważniejsza jest dla mnie zgodność z literą prawa i uzyskanie rozwiązania satysfakcjonującego klienta. Nie działam według schematów czy sztywnych planów – cenię elastyczność i umiejętność dostosowania się do konkretnej sytuacji prawnej, a indywidualne podejście do każdego klienta jest dla mnie priorytetem.

Co jeszcze oferuję?

Kancelaria Adwokacka Wojciech Podgórski – poza prowadzeniem spraw sądowych z różnych dziedzin prawa – oferuje także usługę pomocy doraźnej, polegającą na przygotowaniu opinii prawnej, umowy czy pisma procesowego w oparciu o konkretne zlecenie klienta. W razie potrzeby udzielam także ustnych konsultacji prawnych. Serdecznie zapraszam do kontaktu osobistego lub telefonicznego wszystkie osoby fizyczne bądź podmioty gospodarcze zainteresowane współpracą z moją kancelarią.

Masz pytania?
SZYBKI KONTAKT